צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מונע זרימה חוזרת

 
 
משאירים את המים נקיים עם המז"ח של כץ איכויות מים!
חברת כץ איכויות מים מספקת את כל השירותים הנדרשים בתחום המז"חים, ופועלת ברישיון משרד הבריאות. לרשות החברה צוות אנשי מקצוע מומחים ומסורים המלווים את כל לקוחות החברה לכל אורך הדרך, עד להשלמת העבודה ולקבלת כל הרישיונות הדרושים.
בין שירותי החברה
  • התקנת המזח"ים מכל סוג
  • כיול מז"חים והכשרתם לעבודה
  • בדיקת תקינות של מז"חים קיימים
  • הנפקת תעודות תקינות רשמיות למזח"ים מכל סוג, בהתאם לדרישות משרד הבריאות ומכון התקנים.
 
 
 
מז"ח תקין - כך תדעו שמימכם נקיים
 
 
 
 

בדיקת מז"חים בחברת כץ איכויות מים

 
לפי תקנות משרד הבריאות יש לבצע בדיקה של מז"חים כל שנה. כמו כן, במידה שהמז"ח דורש טיפול, יש לשוב ולבצע את הבדיקה, גם אם לא חלפה שנה מזמן הבדיקה הקודמת. בדיקה זו מבוצעת על ידי בודק שמוסמך למז"חים. זהו המקום בו כץ איכויות מים נכנסת לתמונה.
לרשות החברה הידע המקצועי והמכשור הייעודי לביצוע הבדיקה. לאחר סיום הבדיקה בהצלחה, ימסרו הטפסים המסכמים של הבדיקה למשרד הבריאות, לספק המים וללקוח.
 

מהו מז"ח

 
מז"ח הנו מונח מקצועי המורכב מראשי תיבות של מונע זרימה חוזרת. המז"ח הוא, למעשה, אביזר אינסטלציה אשר מורכב על מערכות של מי שתייה, ומטרתו למנוע חדירתם של מים מזוהמים למערכת מי השתייה, ממערכות צנרת המובילות מים שאינם מיועדים לשתייה. המז"ח חוצץ בין מערכת מי השתייה למערכות מים אחרות, כגון: מערכת דישון לגינה, מגדלי קירור, מערכות הסקה וכיבוי אש, מכלים לערבוב חומרים כימיקלים, מרככים להורדת קשיות המים, מכשירי דיאליזה ועוד.

מניעת הזליגה של מים שאינם ראויים לשתייה, מאפשרת לשמור על מי השתייה באיכות טובה ובריאה. לכן התקנה מקצועית של מז"ח מתאים הנה קריטית לשמירה על מערכת המים.
 

בחירת סוג המז"ח – רק על ידי מומחים!

 
קיימים מספר סוגים של מונעי זרימה חוזרת. התאמתם נקבעת לפי מידת הסיכון לזיהום המערכת. בזכות הידע המקצועי שרכשה חברת כץ איכויות מים במסגרת שנות פעילותה הרבות, מסוגלת החברה להעניק פתרון מקצועי לזיהוי רמת הסיכון ולהתאים את סוג המז"ח הנדרש:

  • בעל אזור לחץ מופחת – רמת סיכון גבוהה
  • מרווח אוויר היוצר הפרדה פיסיקלית במאה אחוזים – רמת סיכון גבוהה
  • חד כיווני כפול – רמת סיכון בינונית
  • שובר ואקום טעון קפיץ – רמת סיכון נמוכה ובאישור משרד הבריאות
  • חד כיווני – רמת סיכון נמוכה

זקוקים לבדיקת מונע זרימה חוזרת? מעוניינים ללמוד עוד על הנושא? צוות כץ איכויות מים ישמח לעמוד לשירותכם.
 
התקשרו, ללא היסוס: 073-7815101