צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת דיגום מים – למען הבריאות של כולנו!

 
כץ איכויות מים הציבה לה למטרה ליישם בדיקות דיגום מים ברמה הגבוהה ביותר, כדי להבטיח שכולנו נעשה שימוש אך ורק במים שאינם מכילים חיידקים או כימיקלים שעלולים לפגוע בבריאותנו ובבריאות האנשים ושאר בעלי החיים הסובבים אותנו.

 
אנו מבצעים דיגום מים מכל הסוגים
 
בדיקות דיגום מים הן הליך נדרש וחיוני בכל מדינה הדואגת לבריאות תושביה. אחרי הכול, כולנו משתמשים במים באופנים שונים, ביניהם שתייה, רחצה, השקיה ועוד.
אם לא נבצע בדיקות שוטפות , דבר עלול להביא להתפרצות מחלות שונות, שעלולות לסכן את בריאות האוכלוסייה.

חברת כץ איכויות מים מעסיקה דוגמים מוסמכים ומנוסים, האמונים על ביצוע בדיקות מים ברמה הגבוהה ביותר, עבור לקוחות מן המגזר התעשייתי, המוסדי, העסקי והפרטי, בכל הארץ.
 

בדיקות מים – חשיבות וסוגים

 
כץ איכויות מים חותרת, ללא לאות, להגשמת חזונה - להוות מרכז מקצועי ואיכותי לביצוע בדיקות מים עבור הציבור בישראל.
על מנת להגשים את חזונה, מפעילה החברה מעבדה אשר פועלת בהתאם לכל התקנים של משרד הבריאות ושל הרשות להסמכת מעבדות.
כמו כן, בנוסף לבדיקות מים מספקת החברה שירותים רבים לשיפור איכות מי השתייה, הקולחין והשפכים.
ניסיונה הרב בתחום זה הופך אותה לאחד הגופים הוותיקים והמובילים בתחום בישראל.
 

אנו מבצעים דיגום מכל הסוגים:

 
  • בדיקות בקטריאליות - לזיהוי הימצאות של חיידקים ושאר מזיקים במי השתייה.
    במידה שזוהתה נוכחות של חיידקים בכמות הגדולה מהמותר ו/או איתור חיידקים שעלולים להוות סכנה ממשית לבריאות, אנו מתריעים על כך בפני הגורמים הרלוונטיים ודואגים שהמצב יטופל.

  • בדיקה כימית - דיגום כימי של מי שתייה מתבצע כדי לוודא שהמים נקיים מחומרים כימיים שעלולים לסכן את בריאותנו, כגון: חומרי הדברה, חומרים ממיסים, מתכות שונות, פלואוריד ועוד.

  • בחינת בריכות שחייה - גם כאשר אנו שוחים חשוב שהמים יהיו נקיים מחיידקים. מצד שני, חשוב שלא יכילו רמה גבוהה מדי של חומרי חיטוי. בבדיקות שאנו מבצעים, אנו בודקים האם חומרים כגון כלור חופשי וכלור כללי נמצאים בבריכה במידה הרצויה, וכן אם רמת ה -HP, רמת העכירות של המים והטמפרטורה שלהם מתאימות לתקן הנדרש.

  • בדיקת ימים ונחלים - חשוב לבצע בדיקה יסודית של מי הים בחופי הרחצה המוסדרים, כמו גם בנחלים ובאגמים שהשחייה בהם מותרת. אנו מבצעים את הבדיקות ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח, ככל שניתן, שכשאנשים יוצאים לטיול ולנופש הם לא יחלו במחלות שמקורן במים מזוהמים.

  • לגיונלה - חיידק הלגיונלה עלול לסכן מאוד את חיינו, כמו גם את חיי בעלי החיים שאנחנו מגדלים. מכיוון שחיידק זה עלול להימצא גם במים, חשוב מאוד לבצע בדיקות דיגום ליגיונלה ייעודיות לזיהויו.
    במקרה בו החיידק מזוהה יש להתריע בפני הגורמים הרלוונטיים ולוודא שהם פועלים למיגורו.

 

כיצד מתבצע דיגום מים

 
דוגם מוסמך מטעמנו ייקח דגימה ממאגר המים ויעביר אותו לבדיקה במעבדה, על מנת לבחון את איכות המים ולבדוק אם מדובר במים מזוהמים או במים שראויים לשימוש.

העברת הדגימה למעבדה מתבצעת בתנאים סטריליים מוקפדים, על מנת להבטיח שאתם תקבלו תוצאות מדויקות. במעבדה שלנו נמצא הציוד המתקדם והאיכותי ביותר לביצוע דיגום מים מקצועי, כאשר הבוחנים הינם אנשי מקצוע שהוסמכו במיוחד לטובת העניין.

 
לקבלת מידע נוסף בתחום ולהזמנת שירות – הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר

בטל' 073-7815101 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.