חיטוי צנרת טופס 4

חברת כץ איכויות מים מספקת אישור מים לטופס 4, וכן את כל השירותים הנלווים, על מנת להביא את המים לאיכות הדרושה ולשמרם. על מנת להעניק לכל לקוח ולקוח את השירות הטוב ביותר, מפעילה החברה צוות מקצועי, בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בבדיקה, בחיטוי ובניקוי מים. שירותי החברה מסייעים ללקוחותיה לשמור על בריאותכם, בזכות שמירה על מים נקיים, צלולים ואיכותיים.

הניסיון שמעניק לכם רווח נקי

כץ איכויות מים מחזיקה בכל האישורים הנדרשים לביצוע עבודות ניקוי, דיגום, חיטוי לטופס 4.
במהלך שנות עבודתה הרבות ביצעה החברה פרויקטים מסוג זה עבור שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. ניסיונה זה הופך אותה לאחת החברות הוותיקות והמנוסות במשק הישראלי בתחום זה, והיא מספקת את שירותיה, באופן שוטף, עבור קהל לקוחות נרחב ומגוון בכל רחבי הארץ.

למה אנחנו?

בעלי הסמכה ורישיון מטעם משרד הבריאות

חברה מובילה וותיקה משנת 1986

צוות מומחים ברמה גבוהה

מאות לקוחות מרוצים

לקבלת מידע נוסף בתחום ולהזמנת שירות

נשמח לעמוד לשירותכם

מהו טופס 4 ומה צריך לעשות על מנת לקבל אותו?

קבלת טופס 4 היא למעשה קבלת אישור המאפשרת את אכלוס המבנה. לשם קבלתו המבנה חייב לעמוד בתקנות התכנון והבנייה הנהוגות בישראל, אחרת המבנה עלול לכלול ליקויי בטיחות שונים, חלקם עשויים אף להיות נסתרים, למשל – הימצאות חיידקים בתוך המים. על פי משרד הבריאות והפנים, אחד ההיבטים שיש לטפל בהם בטרם קבלת הטופס הוא ביצוע עבודות חיטוי וניקוי צנרת של מערכות המים השונות לקבלת טופס 4.

כיצד מתבצע אישור מים לטופס 4?

  • ראשית נלקחת דגימה של המים אשר עוברים בצנרת, זאת על מנת לנתח את מצבם. דגימה זו נשלח מכן לבדיקה במעבדה. רק כך ניתן לדעת האם המים ראויים לשימוש ואינם עלולים להזיק לדיירי המבנה.
  • במידה ומתגלים ממצאים חריגים הדורשים טיפול, כמו למשל חיידק הליגיונלה או חיידקים נוספים, מתחילים בתהליך של חיטוי צנרת. התהליך מתבצע באמצעות מכשירים מתקדמים וחומרים אפקטיביים, בהתאם לדרישות משרד הבריאות.
  • לאחר חיטוי מים לטופס 4 וניקוי יסודי ושטיפה של הצנרת מתבצעת דגימה נוספת. עם קבלת אישור בדבר איכות המים, נמשך התהליך לקבלת אישור מטעם משרד הבריאות, ומשם ניתן להמשיך בתהליך קבלת טופס 4.
  • למותר לציין כי קבלת האישור אינה סוף הדרך. השמירה על איכות המים הנה תהליך מתמשך, בו אסור להקל ראש, כדי לוודא את תקינות מערכת המים ואת בטיחותם של המים והצורכים אותם גם בעתיד.
דילוג לתוכן