חיטוי וניקוי צנרת מים

חברת כץ איכויות מים מספקת שירותי ניקוי וחיטוי של צנרת מים, תוך שימוש במגוון שיטות. שיטת הניקוי נבחרת בהתאם לסוג הצנרת, למצבה וכיו"ב. צוות החברה, אשר מונה אנשי מקצוע מנוסים, מיומן בהתאמת שיטת הניקוי לפי הצורך ובבחינת מצב הצנרת לאחר הטיפול, עד לכשירות המערכת לתחילת שימוש

כמה עולה לבצע ניקוי צנרת מים?

העלות של ניקוי צנרת מים תלויה בסוג המבנה, בסוג הצנרת, בגודל של הצנרת ובדרישות של הלקוחות מבחינת ניקיון בלבד או גם דיגום וחיטוי. באופן כללי, המחירים נעים סביב טווח של 600-1,800 ש"ח. את ההבדל העיקרי ניתן למשל לראות בין דירות בבנייני מגורים משותפים לבין בתים פרטיים עם 2-3 מפלסים, אבל אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לקבל הצעת מחיר קונקרטית.

איך בוחרים שירות של ניקוי צנרת מים?

שירותי ניקוי צנרת מים כדאי לרכז מול חברה שזו ההתמחות שלה. כאשר החברה מתמחה בשירות כזה, היא בדרך כלל תציע עוד פתרונות משלימים ובהם ניקוי צנרת מים ביתית כגון חיטוי מכלור, חיטוי מחיידקים, דיגום וכן הלאה.
אם מתלבטים בין כמה חברות שונות, אפשר לקבל המלצות מחברים ובני משפחה שכבר קיבלו את השירות והיו מרוצים ממנו.

איך מקבלים המלצות אם לא מכירים מישהו שקיבל את השירות?

במידה ורוצים לבחור חברה מומלצת שתנקה את צנרת המים של הבית אבל לא מכירים אישית מישהו שהשתמש בשירות והיה מרוצה, אפשר להרחיב את החיפוש. כאן, הדגש באיסוף המלצות יהיה על מידע שקיים באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וכן הלאה.

למה אנחנו?

בעלי הסמכה ורישיון מטעם משרד הבריאות

חברה מובילה וותיקה משנת 1986

צוות מומחים ברמה גבוהה

מאות לקוחות מרוצים

לקבלת מידע נוסף בתחום ולהזמנת שירות

נשמח לעמוד לשירותכם

מה היתרונות של ניקוי צנרת מים ביתית?

האפשרות לתאם שירות מקצועי של ניקוי צנרת מים ביתית מציעה שורה ארוכה של יתרונות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. בטווח הקצר, המשמעות המיידית היא כמובן שיפור באיכות המים.
כאשר המים נקיים מכלור וחיידקים, הם טעימים יותר מיד כאשר הם יוצאים מהברז ואפשר לשתות אותם בלי להיות תלויים ברכישת מים מינרליים או מתקני מים על השיש. בטווח הארוך, ניקוי הצנרת מונע בלאי ושחיקה.

מה ההבדל בין ניקוי צנרת מים ביתית בבניין לעומת בית פרטי?

חשוב להתייעץ איתנו לגבי ניקוי צנרת מים ביתית ולהשתמש בידע שלנו כדי להגדיר את האופי של הפרויקט. בין היתר, יש לשים את האצבע על ההבדל בין האופן שבו מנקים צנרת מים של בית פרטי לבין הדרך שבה עושים את זה בדירת מגורים שנמצאת בתוך בניין משותף.
בכל מקרה, לבודקים שלנו יש את הידע ואת הכלים הרלוונטיים על מנת להתמודד עם הדרישות של הלקוחות.

כל כמה זמן צריך לנקות את הצנרת?

צנרת של בית פרטי אפשר לנקות אחת ל-5-10 שנים ולפי אופי השימוש. במקרים של בנייני מגורים משותפים וישנים, יכול להיות שיהיה צורך לתאם שירותי ניקיון בתדירות גבוהה יותר.
על כל פנים, חשוב לעקוב אחר סימנים המעידים על צורך בניקיון של הצנרת – כמו למשל ריח גבוה של כלור, מים עכורים, ריח לא נעים של ביוב או הצטברות אבנית בתדירות גבוהה סביב מכשירי חשמל מסוימים.

אנו עושים שימוש בשלוש שיטות ניקוי עיקריות

  • שיטת ההזנה עם סחרור
  • שיטת הזנה ללא סחרור
  • שיטת הבוכנה

לאחר הטיפול

לאחר פיזור חומר החיטוי במים, הוא צריך להישאר זמן מה בצנרת. משך הזמן תלוי במינון הכלור. כאשר מינון הכלור הוא גבוה – זמן השהיה הוא 4 שעות. כשהוא נמוך – זמן השהיה נמשך 24 שעות. בתום תהליך החיטוי, יש לשטוף את הצנרת עד להורדת רמת הכלור ל- 0.05 PPM. לאחר מכן, יש לקחת דגימת מים למעבדה. רק לאחר קבלת תוצאות המעידות על תקינות המערכת אפשר להשתמש בקו החדש.

אנו בחברת כץ איכויות מים נבצע עבורכם את כל השלבים הדרושים, על מנת שתוכלו להשתמש במים שלכם ללא כל חשש! הצוות המסור שלנו ישמח לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך, מן הייעוץ הראשוני ועד להשלמת התהליך ולקבלת האישורים המתאימים. כמו כן, אנו נשמח להעניק לכם שירותים נוספים, לרבות טיפולים שוטפים, על מנת לוודא שתמשיכו ליהנות ממים איכותיים בראש שקט.

דילוג לתוכן