דיגום ים ונחלים

מעוניינים לשמור על איכות המים בחוף רחצה מוכרז שנמצא תחת אחריותכם? חשוב לכם לעמוד בדרישות התקן והחוק? חברת כץ איכויות מים מספקת לכם את כל הפתרונות הדרושים בתחום איכות מים. דיגום ים ונחלים הינו תהליך הכרחי ביותר עבור חופים מוכרזים, המיועדים לשימושו ולרווחתו של הציבור. חברתנו מבצעת דיגום למי נופש, ויש לה את כל ההסמכות הדרושות, כמו גם ידע נרחב ביותר בתחום.

אצלנו תוכלו ליהנות מיתרונות רבים:

  • אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים
  • עמידה קפדנית בדרישות התקן
  • קשת רחבה של פתרונות לכל סוגי הבעיות
  • שירות נעים ואיכותי לכל לקוח ולקוח

כיצד מתבצע תהליך דיגום ים ונחלים?

חברת כץ איכויות מים תשלח אליכם דוגם מוסמך למי נופש, שיש לו התמחות בסוג זה של בדיקות. בזמן הבדיקה מתבצעת בחינה של פני השטח של PH ושל שומנים מרחפים על פני הים. הדיגום מבוצע בעומק של כ- 70 ס"מ, תוך שימוש בבקבוק סטרילי. לאחר מכן, הבקבוק מועבר למעבדה בקירור לבדיקה מעמיקה לצורך איתור חיידקים ומזהמים נוספים. צורת עבודה זו מאפשרת לנו לוודא שחופי הרחצה אינם מסוכנים לציבור.

למה אנחנו?

בעלי הסמכה ורישיון מטעם משרד הבריאות

חברה מובילה וותיקה משנת 1986

צוות מומחים ברמה גבוהה

מאות לקוחות מרוצים

לקבלת מידע נוסף בתחום ולהזמנת שירות

נשמח לעמוד לשירותכם

אילו סכנות עלולות להסתתר במים מזוהמים?

מים עלולים להכיל בקטריות מסוכנות, ולגרום לבעיות שונות, כגון חולירע, דיזנטריה, סלמונלה, קוליפורם ועוד. מחלות אלו הינן קשות ביותר ומדבקות במיוחד. מסיבה זו החוק קובע חובה לבחון מי רחצה במטרה לוודא כי הם לא מכילים כמויות גדולות של בקטריות וחומרים מסוכנים לבריאות האדם. נושא זה הינו חיוני ביותר לשמירה על בריאות הציבור. חברת כץ איכויות מים מספקת שירותי דיגום ים ונחלים עבור עיריות, איגודי ערים וגורמים נוספים.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתחום טיהור מים ואיכות המים.

דילוג לתוכן